Projektowanie instalacji sanitarnych Pszczyna, Kobiór, Bieruń

projektowanie instalacji gazowej śląsk

projektowanie instalacji budowlanych śląsk

projektowanie budynków

projektowanie domu

projekt domu

Biuro Projektowe

Biuro projektowe specjalizuje się w projektowaniu instalacji sieciowych. Jeżeli potrzebujesz projekt instalacji wodno-kanaizacyjnej, gazowej, grzewczej, wentylacji, klimatyzacji czy elektrycznej z rejonu Pszczyny, Kobióra czy Bierunia to zapraszamy do kontaktu. Posiadamy bogate doświadczenie w tym rejonie z urzędami budownictwa i architektury. Projektujemy węzły, przyłącza oraz kompleksowe instalacje sanitarne. Oferujemy krótkie terminy realizacji dla prostych instalacji wewnętrznych w budynku. Ofertę kierujemy do mieszkańców miast Bieruń, Pszczyna, Kobiór, Wyry oraz okolice.

Opracowywujemy projekty budowlane oraz nadzory kierownika budowy w zakresie:
- projektowania instalacji wentylacyjnej i klimatyzacji ( instalacje odciągów, systemów rekuperacji, odciągów, oddymiania )
- projektowania instalacji gazowych ( przyłącza gazu, wewnętrzne instalacje, węzły )
- projektowania instalacji wodno-kanaizacyjnej
- świadectwa charakterystyki energetycznej
- pomiar natężenia światła

Projekty instalacji domowych wykonujemy z reguły na bierząco, projekty instalacji przemysłowych w zależności od stopnia skomplikowania zlecenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pracowania Architektoniczna

Podstawą pracy naszej pracowni architektonicznej, jest stały kontakt z naszym klientem, reagowanie na jego sugestie i oczekiwania. Tylko taką metodą jesteśmy w stanie uzyskać efekty zadowalające dla obu stron. Jesteśmy zadowoleni, kiedy nasi klienci również odczuwają satysfakcje. Dokładamy wszelkich starań, by współpraca przebiegała sprawnie i z całkowitym zaufaniem obu stron. Na sam początek zapraszamy na pierwsze spotkanie, gdzie zadajemy dużo pytań odnośnie projektu i pokazujemy w jaki sposób pracujemy nad każdym projektem. Podczas takiego spotkania indywidualnie ustalamy wszelkie potrzebne informacje, oraz budżety przedsięwzięcia.

Projektowanie budynków
W ofercie naszego biura znajdują się:
- usługi projektowe wnętrz zarówno w budownictwie indywidualnym (domy, mieszkania), jak i wnętrza użytkowane publicznie (sklepy, biura, a nawet hotele, salony usługowe)
- usługi dekoratorskie (aranżacje, gdzie potrzebne jest dopełnienie wnętrz, lub zaprojektowanie wyposażenia)
- projekty otoczenia (ogrody, tarasy)

Nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie i dostosowują projekty tak, by spełniały wszelkie wymagania klientów. W zależności od potrzeb projekty posiadają wszelkie potrzebne wymiary i opisy, rzuty z zaznaczeniem punktów wentylacyjnych, klimatyzacji, instalacyjnych. Dostarczamy także techniczne projekty kompleksowe, gdzie uwzględniane są między innymi materiały dla podwykonawców. Biuro oferuje także nadzór autorski, podczas którego zapewniamy stałą kontrole zgodności wykonanych prac z wcześniejszym projektem i dokumentacją.
Dzięki doświadczeniu i długoletniej współpracy z podwykonawcami, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom usługi sprawdzonych specjalistów, a także dostawców materiałów. Na podstawie współprac jesteśmy w stanie negocjować bardzo korzystne ceny i oferować wysoką jakość materiałów i wykonanych usług.