O firmie

VOSA


projektowanie instalacji gazowej śląsk

projektowanie instalacji budowlanych śląsk

Firmę tworzą inżynierowie i kierownicy budowy, którzy posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w swojej branży. Zawsze precyzyjnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Jeżeli nie odbieramy telefonu to zawsze oddzwaniamy w wolnej chwili.

Z nami możesz kompleksowo zaprojektować budynek i jego instalacje.Posiadamy uprawnienia do inwentaryzacji, tworzenia dokumentacji technicznych, nadzoru i odbioru prac budowlanych. Wykonaliśmy projekty sanitarne, gazowe, ciepłownicze, wodno-kanalizacyjne oraz wentylacyjne dla domów jednorodzinnych, obiektów usługowych oraz dużych zakładów produkcyjnych.

Zespół Vosa:
- Projektanci instalacji sanitarnych,
- Architekci,
- Architekci wnętrz,
- Konstruktorzy,
- Kierownicy Budowy.
Większość wykonanych dokumentacji znajduje się w dziale Realizacje. Głównie prace wykonujemy na Śląsku w Katowicach, Mikołowie, Chorzowie, Tychach oraz okolicy. Oferta skierowana jest dla firm i klientów indywidualnych którzy potrębują obsługę w zakresie projektowania, nadzoru oraz kierownika budowy instalacji, przyłączy oraz sieci sanitarnych.

Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczących instalacji sanitarnych to zapraszamy do wstępnego kontaktu telefonicznego w celu ustalenia dalszej procedury działania.